Користь верхової їзди для жінок.
Крім цього, займатися верховою їздою рекомендується людям із захворюваннями сечостатевої системи, щитовидної залози, порушеннями обмінних процесів організму, ішемічною хворобою серця, а також невралгічними захворюваннями.
Прагнення володіти ідеальною фігурою притаманне кожній жінці. Для досягнення бажаної мети багато з нас відвідують фітнес-клуби, ходять на плавання, бігають вранці і роблять. Однак одноманітне заняття спортом досить швидко набридає, і тому далеко не завжди дає необхідний результат.
Верхова їзда на коні для жінок - це прекрасна альтернатива монотонним фітнес-тренувань, особливо в весняно-літній період, а ще з її допомогою можна не тільки позбутися від зайвої ваги, але і отримати масу іншої користі, як для фізичного, так і для емоційного здоров'я.
Дивлячись на граціозних наїзниць, безстрашно розсікають простори верхи на коні, неможливо не звернути уваги на красу і жіночність їх фігури. Створюється враження, що для занять верховою їздою необхідно мати певну спритністю, силою і, звичайно ж, не мати проблем із зайвою вагою. Однак тут, скоріше, діє зворотне правило - заняття верховою їздою допомагають розвинути спортивні навички, позбутися від зайвих жирових відкладень і прокачати практично всі групи м'язів.
Незважаючи на гадану простоту цього заняття, за одну годину пішої прогулянки на коні втрачається близько 300 калорій. За годину верхової їзди риссю, мистецтво якої при регулярних заняттях буде доступно вам вже через кілька місяців, можна попрощатися з 500 калоріями. А якщо ви захочете продовжити заняття і опануєте верховою їздою галопом, то за одну годину такої їзди ви втратите близько 700 калорій. При цьому, що особливо примітно, під час їзди на коні доводиться значно менше навантаження на суглоби і, чим, наприклад, при або тренуваннях в спортивному залі.
Однак значні енерговитрати - далеко не вся спортивна користь, яку приносить верхова їзда для жінок. Для того, щоб просто стійко сидіти на коні, людина рефлекторно напружує внутрішні м'язи стегон, спини і черевного. А під час їзди в роботу підключаються литкові м'язи, косі м'язи живота, а також біцепси і трицепси. Під час занять м'язи рівномірно прокачуються, завдяки чому через час фігура набуває ідеальні пропорції. Особливо добре верхова їзда усуває жирові відкладення з стегон та нижньої частини живота. Оскільки температура коня трохи вище температури тіла людини, під час їзди наші м'язи розігріваються, прокачиваются і масажуються, що сприяє не тільки схудненню, але і.
Однак, як і в будь-якому виді спорту, для досягнення результату у верховій їзді важлива регулярність. Новачкам рекомендується починати заняття з одного-двох разів на тиждень, поступово збільшуючи навантаження.
Чим корисна їзда на коні, цікавить людей ще з глибокої давнини. Наприклад, Антіла стверджував, що заняття кінним спортом зміцнює організм і продовжує життя. А Цельсій рекомендував верхову їзду людям, страждаючим захворюваннями кровоносної системи і шлунково-кишкового тракту. Пізніше в медицині з'явилася окрема галузь під назвою іпотерапія, суть якої полягає в лікуванні різних захворювань за допомогою катання на конях.
Крім того, багато психологів вважають, що подібне проведення часу розвиває жіночність, оптимізм, здатність концентрувати увагу на важливих завданнях і допомагає нам відчувати себе більш впевнено в повсякденному житті.